• Programma

  Geen informatie

 • Stand

  Bij de Onder 8 t/m Onder 10 pupillen worden geen uitslagen en standen meer gepubliceerd. Dit is in lijn met de ontwikkeling van de nieuwe wedstrijdvormen waarbij het draait om het vergroten van het spelplezier van pupillen. Uit onderzoek blijkt dat kinderen uitkomend in Onder 8 en Onder 9 nog niet in staat zijn om weken vooruit te kijken en daarom geen echte interesse hebben in rangen en standen.

  Het bijhouden van een competitie en toewerken naar een kampioenschap blijkt vooral van waarde en belang voor trainers, leiders en ouders. Dit kan leiden tot onnodige spanning en druk wat ten koste gaat van het spelplezier van het kind. De KNVB houdt wel de uitslagen bij om teams op het juiste niveau in te delen.

 • Team indeling JO-7
  Buitendijk, Hugo
  Borchers, Dayren
  Hilberdink, Milan
  Jonker, Jake
  Kruize, Kenji
  Kruize, Patrick
  Kuil, Dean
  Nieborg, Lindy
  Ploeger, Giorgo
  Roessink, Esther
  Roessink, Rebecca
  Nap, Brent
  Veldman, Lyem
  Tiggelaar, Jamie
  Spoelma, Esmee
     
  Leiders:  
  Hans Veldman
  Patrick Kruize