• Volgende wedstrijd

    Competitie

    BNC JO17-1

    VS

    Harkstede JO17-1

    29 februari 202014:00 uur
    Sportpark De Hardenberg veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAanvangstijdPlaats
    29-02-2020BNC JO17-1Harkstede JO17-114:00FINSTERWOLDE
    07-03-2020SV Bedum JO17-2BNC JO17-112:30BEDUM
    14-03-2020SJO Kroonpolder JO17-1BNC JO17-114:00DRIEBORG
    21-03-2020BNC JO17-1ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO17-114:00FINSTERWOLDE
    28-03-2020BNC JO17-1DVC Appingedam JO17-214:00FINSTERWOLDE
  • Uitslagen

    ThuisteamUitteamUitslag
    BNC JO17-1Actief JO17-13 - 0
  • Stand beker

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BNC JO17-13210164127
    2SJO Kroonpolder JO17-131119724
    3WVV JO17-231021213-13
    4Bellingwolde JO17-1G3102417-133
  • Stand competitie

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Winsum JO17-2220011386
    2BNC JO17-122008266
    3Peize JO17-122008356
    4Aduard 2000 JO17-122007256
    5FC Lewenborg JO17-1210145-13
    6DVC Appingedam JO17-2210134-13
    7Harkstede JO17-1100112-10
    8Actief JO17-1100101-10
    9OKVC JO17-1100105-50
    10SV Bedum JO17-2100106-60
    11SJO Kroonpolder JO17-1200248-40
    12Be Quick 1887 JO17-3200238-50
  • Teamstatistieken

    BNC JO17-1

    0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Training-schema

    DagTijdVeld Kleedkamer
    Dinsdag19:0023
    Donderdag19:0023
  • Team indeling JO-17
    Ab, Swen  
    Buiter, Glenn
    Cecilia, Angelo
    Hoogstraten, Lucas
    Jacobs, Justin
    Jansen, Dion
    Kroeze, Pepijn
    Lap, Milan
    Mekelenkamp, Ferre
    Mulder, Thijs
    Prins, Finley
    Putten, Yoel van
    Rudolph, Jimmy
    Sikkes, Joran
    Spittje, Benjamin
    Stuut, Jersey
    Tuik, Lars  
       
    Leiders:  
    John Ab  
    Michel Jacobs
  • Team sponsor